2017

SHAREWEEK 2017

8:39 AM,0 Comments


Cześć,
I ruszyła kolejna edycja shareweek, w którym postanowiłam wziąć pierwszy raz udział jako osoba polecająca. Ale, ale... chwileczkę z czym ja dziś przychodzę?
Jest to fajna akcja stworzona przez Andrzeja Tucholskiego, od blogerów dla blogerów(również dla youtuberów oraz podcasterów), czyli każdy bloger ma za zadanie polecić 3 innych blogerów, których ceni i którymi się inspiruje. No to zaczynam :)
Worqshop jest na mojej liście liderem. Jest to przecudowne miejsce prowadzone przez Kasię - moją imienniczkę, która pokazuje jak codzienność może być kreatywna i jak można do niej w niebanalny sposób podchodzić. Wprowadza każdego czytelnika bloga w przecudowny świat przydasi, bujo, project life, cyklicznych wpisów jak np. "tu i teraz" czy dość spontanicznych akcji jak "jeden dzień z życia w fotografii". To dzięki niej odważyłam się rozpocząć przygodę z moim własnym Bujaczkiem, a także nad Project Life, który był zagadkowym hasłem. Obserwuję, inspiruję się, a w jej cudownym świecie można wpaść po uszy na wiele godzin i ciągle nie ma się dość. Serdecznie polecam zajrzeć na bloga.
Blog prowadzony przez Ankę, którą poznałam poprzez grupę na facebooku. Nie sądziłam, że takie miejsca, jak "Jakzdrowojeść" są w internetowych czeluściach. Oprócz odpowiedzi na pytanie zawarte w domenie, można znaleźć interesujące informacje na temat naturalnych kosmetyków, codziennych motywacji i garści porad dotyczących okołojedzeniowych. Jak mam problem ze znalezieniem przepisu na obiad bądź zdrową przekąskę to wpadam na bloga do Anki



Moim ostatnim wyborem na tej liście jest znana pewnie większości Scraperka, od której moja przygoda z blogowaniem właściwie się rozpoczęła. Wpadłam do niej pewnego dnia i utonęłam na parę godzin we wpisach dotyczących lifestyle'u, dobrego stylu, wnętrz. Z ogromną przyjemnością zaglądam do niej do dziś, choć już z mniejszą intensywnością niż na początku mojej drogi blogowej. Była moim guru i niedoścignionym ideałem w tworzeniu wpisów, w dodawanych zdjęciach i w zasadzie do dnia dzisiejszego takim właśnie ideałem pozostaje.

A ty bierzesz udział w akcji? A może masz swoją trójkę ulubionych blogów? Pochwal się/podlinkuj w komentarzu. Chętnie zajrzę i poczytam.

Pozdrawiam,

You Might Also Like

0 komentarze: